Your selection is empty
Empty the cart
Are you sure you want to delete all items from your cart ?
Your selection is empty
| Parc | Short-term hiring |
| Reference | 20303 |
| Make | Caterpillar |
| Model | NPV20N2 |
| Year | 2018 |
| Hours | 2 644 h |
| Power | Electric |
| Lifting capacity | 2 000 Kg |
| Type of tyre | Railway tyre |
| Length | 2 400 mm |
| Pallet truck specific equipments |
Lead battery |
| Overall height | 1 500 mm |
| Type | Pedestrian |
| Length | 3680 mm |
| Width | 720 mm |
| Weight | 733 Kg |
| Overall height lowered mast | 1500 mm |
| Load center | 1200 mm |
| Battery | 24V |
| Condition |
- A BRAS ENCADRANTS AUTOPORTE
- TRANSPALETTE FOURCHES 2400MM