Your selection is empty
Empty the cart
Are you sure you want to delete all items from your cart ?
Your selection is empty
| Parc | New |
| Reference | N15006 |
| Make | Hangcha |
| Model | CDD12-A2MC2-ISZ |
| Year | 2026 |
| Power | Electric |
| Lifting capacity | 1 200 Kg |
| Mast type | Duplex |
| Lifting height | 2,7 m |
| Type of tyre | Railway tyre |
| Fork length | 1 150 mm |
| Type | Pedestrian |
| Length | 1698 mm |
| Width | 800 mm |
| Overall height lowered mast | 1924 mm |
| Height with mast raised (h4) | 3274 mm |
| Motor | CURTIS AC |
| Charger | intégré |
| Battery | Lithium 24V / 60Ah - Garantie 2 ans ou 3000 heures, au 1er terme atteint |
| Chargeur | 24V / 20A (Monophasé) |
- Galet double en polyuréthane
- Plexi de protection