Your selection is empty
Empty the cart
Are you sure you want to delete all items from your cart ?
Your selection is empty
| Parc | New |
| Reference | N11629 |
| Make | Hangcha |
| Model | CQDB16-AC1S-I GERBEUR RETRACT |
| Year | 2026 |
| Power | Electric |
| Lifting capacity | 1 600 Kg |
| Mast type | Triplex |
| Lifting height | 4 m |
| Type of tyre | Railway tyre |
| Type | Folding platform |
| Fork length | 1 150 mm |
| Length | 1132 mm |
| Width | 1074 mm |
| Weight | 2210 Kg |
| Overall height lowered mast | 2040 mm |
| Motor | Curtis |
| Charger | Oui |
| Battery | Batterie Lithium 24V/202Ah |
Plexi de protection
TDL X55F-SSS-3121 pour gerbeur retract
Batterie Lithium 24V/228Ah garantie 5 ans ou 10 000hrs
Chargeur Lithium
***matériel de stock disponible***