Your selection is empty
Empty the cart
Are you sure you want to delete all items from your cart ?
Your selection is empty
| Parc | New |
| Reference | N15850 |
| Make | Hangcha |
| Model | X3W15i (CPDS15-XD4-SI) |
| Year | 2026 |
| Power | Electric |
| Lifting capacity | 1 500 Kg |
| Mast type | Triplex |
| Lifting height | 4,5 m |
| Specific equipment |
Covered roof 4th valve inlet on fork carriage Integrated sideshift LED road lighting Lithium battery Lithium battery charger Load backrest Panoramic rearview mirror Rear blue spot Rear work lights Reverse signal Strobe beacon USB plug |
| Number of wheels | 3 |
| Type of tyre | Full soft non-marking |
| Fork length | 1 150 mm |
| Overall height | 2 090 mm |
| Length | 1830 mm |
| Width | 1030 mm |
| Weight | 2540 Kg |
| Overall height lowered mast | 2090 mm |
| Front tyre size | 18×7-8-2 |
| Back tyre size | 15×4,5-8/2 |
| Motor | INMOTION AC/AC |
| Charger | intégré |
| Battery | Lithium 77.28V / 125Ah - Garantie 5 ans ou 10000 heures, au 1er terme atteint |
- Siège S421
- Contrôle de présence