Your selection is empty
Empty the cart
Are you sure you want to delete all items from your cart ?
Your selection is empty
| Parc | Secondhand |
| Reference | 20265 |
| Make | Fenwick |
| Model | H25T |
| Year | 2009 |
| Hours | 5 102 h |
| Power | Gas |
| Lifting capacity | 2 500 Kg |
| Mast type | Triplex |
| Lifting height | 4,74 m |
| Specific equipment |
Covered roof Electric brake Front windshield Integrated sideshift LED road lighting Mini-lever Rear work lights Strobe beacon 3-way hydraulic Vertical exhaust |
| Type of tyre | Full soft |
| Fleet number | E030381 |
| Height of lowered mast | 2 110 mm |
| Overall height | 2 150 mm |
| Voltage | 12v |
| Length | 2580 mm |
| Width | 1210 mm |
| Weight | 3709 Kg |
| Overall height lowered mast | 2110 mm |
| Height with mast raised (h4) | 5190 mm |
| Cabin height (h6) | 2150 mm |
| Front tyre size | 23x9-10 |
| Back tyre size | 23x9-10 |
| Motor | Volkwasgen |
| Condition |