Your selection is empty
Empty the cart
Are you sure you want to delete all items from your cart ?
Your selection is empty
| Parc | Secondhand |
| Reference | 20325 |
| Make | Cascade |
| Model | 70G-WCS |
| Year | 1998 |
| Capacity (kg) | 1 Kg |
| Arm height | 800 mm |
| Arm length | 1 630 mm |
| Mounting class | 3A |
| Length | 1630 mm |
| Width | 1450 mm |
| Weight | 953 Kg |
| Overall height lowered mast | 800 mm |
| Condition |